Ermir İnşaat Şirketi, geçmişten gelen deneyimleriyle günümüz teknoloji ve yeniliklerini kullanarak gerçekleştirdiği yüksek kalite standartlarında Altyapı ve Üstyapı projeleriyle öncü şirketlerden biri olmaktan gurur duymaktadır.

Şirketimiz; inşaat ve mühendislik alanlarında liderlik, rekabetçilik, zamanında teslim, en yüksek kalite standartlarında ve kabul görmüş güvenlik performansıyla lider konuma gelmiştir.

Vizyonumuz ve misyonumuz önümüzdeki yıllarda da yaptığımız işlerde mükemmellik taahhüdümüzü sürdürmek, değişiklik ve yenilikleri takip etmek, daha iyi yönetim ve inşaat teknikleri benimsemek ve tüm zorlukları başarılı bir şekilde aşmaktır.

Ermir İnşaat Şirketi bugün bulunduğu noktaya geleceğe yönelik vizyoner duruşu ve geçmişten öğrendiği tecrübeyle çelikleşerek ve insanların güvenini kazanarak gelmiştir.

Ermir İnşaat’ın en değerli varlığı sahip olduğu adı ve bu adı yaşatan çalışanlarıdır. İyiye, kaliteye, disipline dair bir şey varsa bizden süzülen üretimden demlenendir. Kırları ve şehirleri beraber inşa ettiğimiz tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum beraberlik meşalemizin hiç sönmeyeceğine inanıyorum.